Zapraszamy na KULIGI DO PIĘCIU DĘBÓW.

Do dyspozycji Gości mamy piękne zadaszone wiaty i polany ogniskowe. Poniżej prezentujemy szeroką ofertą, którą możemy dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 - KULIG Z POCHODNIAMI PO PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ 

Na początek zapraszamy do ogniska, przy nim: bigos, żurek polski, kiełbaski na patyku i napoje gorące.

Potem kulig z pochodniami i obowiązkowym grzańcem. Czas imprezy ok.2 godzin. Cena 50zł/osoba.

- KULIG Z POCHODNIAMI PO PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ WRAZ Z BIESIADĄ GRILLOWĄ  

Na początek,przy ognisku: bigos, żurek polski, kiełbaski na patyku i napoje gorące.

Potem kulig z pochodniami i grzańcem.

Przy grillu czekać będzie na Państwa: karkówka w ziołach, boczek po suprasku, udka "carbonara", sos czosnkowy, sałatka chłopska, wiejskie chleby i smalec z ogóreczkiem.

Do dyspozycji Gości pod zadaszonymi wiatami miejsca siedzące przy dębowych ławach i stołach. Dla zmarzlaków miejsce do ogrzania. Impreza do 4 godzin. Cena 80 zł/osoba

- KULIG Z POCHODNIAMI PO PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ WRAZ Z BIESIADĄ GRILLOWĄ I ZABAWĄ W KARCZMIE

Przed kuligiem zapraszamy na ognisko i grilla, a przy nim: bigos, żurek polski, kiełbaski na patyku i napoje gorące, grilujemy: karkówkę w ziołach, boczek po suprasku i udka "carbonara". Zapewniamy też sos czosnkowy, sałatkę chłopską, wiejskie chleby i smalec z ogóreczkiem. To wszystko pod zadaszonymi wiatami z miejscami siedzącymi przy dębowych ławach i stołach.

Kulig z pochodniami i obowiązkowym grzańcem.

A po kuligu zapraszamy na kolację do Karczmy, podczas której podamy Państwu na ciepło: polędwiczki w sosie cebulowym z ziemniakami z pieca i buraczkami oraz barszczyk z pasztecikami. Na zimno proponujemy: półmiski pasztetów i mięs wędzonych, śledzika w miodzie, szczupaka faszerowaego, sałatkę korycińską oraz sałatkę jarzynową z jajkami faszerowanymi. Na słodko - domowe buły drożdżowe. Napoje zimne i gorące w ilości dowolnej.

Podczas zabawy w Karczmie - sprzęt grający do dyspozycji Gości. Dla grup powyżej 100 osób D'J' i grajek do ogniska GRATIS.  Impreza do 8 godzin. Cena 130zł/osoba.

Serdecznie zapraszamy

Informacje i rezerwacje:

e-mail: piecdebow@o2.pl,   biuro@piecdebow.pl

tel. 607 567 673